هزینه های ارسال

شرایط ارسال رایگان

تهران: شما با ثبت سفارش به ارزش حداقل 450 هزار تومان و انتخاب روش ارسال با پیک توسط تویلی می توانید آن را با هزینه ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.شهرستان: برای سفارشات بیش از 450 هزار تومان از ارسال رایگان ما توسط پست لذت خواهید برد.توجه کنید این خدمت به سفارشات تا حداکثر 6 کیلوگرم تعلق می گیرد. در صورتی که سفارش شما بیش از این میزان باشد می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ارسال با پیک توسط تویلی

چنانچه سفارشات کمتر از 450 هزار تومان باشد هزینه ارسال 25 هزار تومان خواهد بود. حداکثر وزن استاندارد برای این حالت 20 کیلوگرم می باشد.

پرداخت هزینه پیک توسط مشتری-پیک پس کرایه

چنانچه تمایل دارید هزینه پیک را خودتان در محل پرداخت کنید. برای شما اسنپ باکس و یا الو پیک گرفته شده و هزینه پیک بعهده خودتان میباشد.

هزینه ارسال با پست

این ارسال با توجه به وزن کالاهای انتخابی تان تعیین می شود و شما می توانید حدود آن را با ورود به حساب کاربری خود و با توجه به سبد خرید خود مشاهده نمایید. سفارشات تا 6 کیلوگرم و کمتر از 450 هزار تومان با هزینه 18000 تا 23000 تومان ارسال خواهد شد و برای سفارشات حجیم (بیش از 6کیلوگرم) تر چنانچه قابل ارسال با سیستم حمل تویلی نباشد، طبق تعرفه باربری محاسبه خواهد شد. این ارسال طی 3-5 روز کاری بدست شما خواهد رسید.