توی بن

توی بن

توی بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از تویلی ، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "توی بن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

توی بن ، امتیازیست ویژه که تویلی به همه‏‌ی کاربران خود اعطا می‏‌کند و مشتریان دائمی می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند. توی بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی. میزان دریافت امتیاز توی بن برای هر کالا به میزان 1% از ارزش آن می باشد. توی بن ها هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. البته دقت کنید که توی بن ها دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. در حال حاضر اعتبار هر امتیاز توی بن از زمان دریافت آن 40 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، ابطال خواهد شد. به همین سبب، جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف توی بن، برای سفارشات بعدی برنامه ریزی کنید. ارزش هر توی بن معادل 500 تومان خواهد بود. توجه داشته باشید که محصولات عرضه شده در طرح های مناسبتی به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

کد های تخفیف

چنانچه عضو خبرنامه شده باشید در مناسبات خاص این کد ها به ادرس پست الکترونیکی شما ارسال شده و با وارد کردن آن ها در قسمت "کد تخفیف" این تخفیفات به شما تعلق خواهد گرفت.